Kot pantolon nasıl yıkanır

Kot pantolon nasıl yıkanır

Ev - Dekor kadın,moda,diyet,güzellik

Yaşamımızda önemli yeri olan kot pantolonlarınızın solmaması ve çekmemesi için önereceğimiz basit adımları uygulamanız yeterli.. Bunlara dikkat etmek sadece biraz zamanınızı alabilir ama emin olun kazancınız çok fazla olacak.. Ayrıca, yıkamadan önce blucin kumaşaınızdaki kullanma talimatını mutlaka okuyun..
Kot pantolonu yıkama önerileri
Kot pantolonunuzu yıkamadan önce ceplerinin boşaltıldığından emin olun ve pantolonu ters çevirin

Çamaşır makinenizi 30 dereceye veya hassas programına ayarlayın. Aşırı sıcak suda yıkamayın.. Yavaş sıktırın. Makinenin yünlüleri yıkarken aldığı kadar su almasına dikkat edin.

Makineniz sıkma işini bitirdiğinde kot pantolonuzu makinede bekletmeyin, hemen çıkarın.. Ön tarafına çevirerek ve belinden asarak kurutun.

Doğrudan güneş ışığında kurutmayın, gölgede iyice kurutun ve havalandırın.

Yaşadığınız yerin farklı sıcaklık ve nemi iklim özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle kot pantolonunuzun 1 – 1,5 günde kurumasını sağlayın. Daha sonra askıya asarak veya düzgünce katlayarak dolabınıza kaldırın

This entry was posted on 071020H Eki 2007 and is filed under Kot pantolon nasıl yıkanır. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

YASAL UYARI : Sitemiz içeriğini oluşturan mesajlar ve haberler sitemiz ziyaretçileri tarafından eklenen yazı ve haberleri içermekte olup site yöneticimiz kontrolü ile onaylanmaktadır. Sitemiz şahısların hukuklarına herhangi bir şekilde saldırıyı reddetmekte olup gözden kaçabilecek bu tarz mesajların tarafımıza bildirilmesi rica olunur. Tarafımıza bildirilen mesajlar en geç bir hafta içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. İletişim mail adresimiz : derya381975@gmail.com